top of page

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma zamanla dış etkenler sebebiyle doğal rengini kaybetmiş dişlerin özel ajanlar ile beyazlatılması işlemidir.

Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma Yöntemleri

Diş beyazlatma dişlerden herhangi bir aşındırma yapılmadan uygulanan koruyucu ekonomik, güvenilir ve kolay bir estetik tedavi yöntemidir. Diş beyazlatma yöntemleri iki şekilde olmaktadır. İlki klinikte diş hekiminin uyguladığı daha hızlı sonuç alınan beyazlatma tipidir.(Office bleaching) İkinci yöntem daha uzun sürede sonuç alınan hastanın evde uyguladığı beyazlatma tipidir (home bleaching).

Evde Diş Beyazlatma

" Evde diş beyazlatma aynı zamanda beyazlatma etkinliğini artırmak amacıyla ofis beyazlatmayı takiben uygulanabildiği gibi kalıcılık süresini uzatmak için de belli aralıklarda tekrarlanabilmektedir. Ayrıca kanal tedavisi görmüş koyulaşmış dişlerin beyazlatılması da mümkündür(endo bleaching)."

Evde Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma Fiyatları

Kliniğimizde diş beyazlatma tedavisi yıllarda uygulanmakta olup hastalarımıza muayene sonrası fiyatlandırma ve işlem süreci bilgileri verilmektedir.

Diş Beyazlatma Evde

Diş Beyazlatma Evde

Diş beyazlatmanın başarısı , dişin kendi mine yapısına ve hastanın işlem sonrası dikkat etmesi gereken hususlara uymasıyla yakından ilgilidir. Bu nedenle evde diş beyazlatma işlemleri çok uzun zaman alabilir.

bottom of page