top of page

Çene Cerrahisi

Ağız içi ve çevresi sert ve yumuşak dokuların hem fonksiyonel hem estetiksel bozukluklarını, hastalıklarını ,yaralanmalarını ve hepsinin tedavilerini kapsamaktadır.

Çene Cerrahisi

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi

Diş çekimi, komplikasyonlu diş çekimi, kemik retansiyonlu diş çekimleri, gömük diş çekimleri, kök ucu lezyonların rezeksiyonu, proteze hazırlık ameliyatları, çene kist ameliyatları, implant operasyonları, yetersiz kemik varlığında kemiğe hacim ve yükseklik kazandıran operasyonlar kliniğimizde lokal anestezi altında yapılan cerrahi ameliyatlardır.

Cerrahi operasyonları nasıl planlayabiliriz ?

Muayene sonrası sizlerle ile birlikte randevu planlayarak tedavinizi başlatabiliriz.

Cerrahi operasyonları nasıl planlayabiliriz ?

20 Yaş Dişi Cerrahi Operasyon Gerektirir mi ?

Günümüzde beslenme ve yaşam alışkanlıklarının getirdiği evrimleşme nedeniyle çeneler yapısal olarak daralmakta bu da yirmiş yaş dişleri ile ilgili şikayetleri arttırmaktadır. Yarı sürmüş yirmiyaş dişleri bir öndeki azı dişini çürütebilmekte ,çevresindeki dişeti iltihaplananarak boğaz bölgesinde rahatsızlığa sebep olmaktadır. Sürememiş yirmi yaş dişleri ise öndeki dişe baskı yapabilmekte, kemikte ve yumuşak dokuda yol alamayınca veya çevresinde kist oluşturunca yüzde şişlik ve çeneyi açamama şikayetine neden olmaktadırlar. Bu durumda yirmi yaş dişini cerrahi olarak almak doğrudur.

Çene Cerrahisi Randevu Alma

Çene Cerrahisi Randevu Alma

Randevu için online sistemimizi kullanabilir, ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page